В утрото на 37-ия ден в годината според григорианския календар ще изпъстрим „Чайната” с най-различни цветове, детски песни и любими джазови мелодии, за да бележим следващите 329 дни с позитивна енергия и импровизаторски дух.
За целта сме поканили вдъхновителя с бои – Теодор Лихо – преподавател в НХА, дизайнер на красивите ни плакати и банери, както и на обложката на издадения наскоро диск „Венцислав Благоев представя български джаз композитори”, а не на последно място и наш много верен приятел.
Сцената е отворена за всички малки и големи импровизатори, които ще имат възможност да творят с бои, перкусии и гласове.
Венци Благоев – тромпет
Димитър Благоев – китара
Димитър Шанов – контрабас
Невена Григорова – барабани
деца и родители – перкусии, песни, бои
06 февруари, 11:00, Чайната (ул. Бенковски 11)
Вход за деца – 4 лв, за възрастни – 6 лв.
По случай края на учебната година програмата „Нестле за по-здрави деца“ подари на 30 ...още
Отново Ви каним на нашите пред Великденски работилници, за да си изработите Великденска украса. ...още
Преди повече от 6 години Иво, Зара, Силвия, Христина, Йордан, Ивана и Стефания се срещат без ни ...още
С настъпването на пролетта в Детска архитектурна работилница ще си направим приказни градини, ...още
Ателие за деца от 6 до 12 години „Музикална картина” е общ проект между отдел ...още
© 2025 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.
design DO development TaraSoft