новини и събития

26
Октомври
Мики Маус по следите на изчезналото съкровище в Книжен център Гринуич

Книжен център Гринуич представя на 26.10 от 11ч. интерактивното куклено представление за деца "Мики Маус по следите на изчезналото съкровище"

Мики Маус, Мини Маус и Плуто намират карта, която може да ги отведе до истинско съкровище. За да стигнат до него обаче, те трябва да преодолеят различни препятствия.    

Децата активно се включват в тяхното приключение и помагат на любимите си герои, като същевременно неусетно научават английски думички.
След представлението малките зрители могат да се снимат с любимците си Мики и Мини и получават подаръци: метър за стена и седмична програма.

Възраст на децата: 3-7 г.
Времетраене: 40 мин

26.10, неделя, 11:00
книжен център Гринуич (бул. Витоша 37/ул. Солунска 21)

 
Програмата „Нестле за по-здрави деца“ подари незабравим летен ден

По случай края на учебната година програмата „Нестле за по-здрави деца“ подари на 30 ...още

 
Великденска украса през Пролетната ваканция

Отново Ви каним на нашите пред Великденски работилници, за да си изработите Великденска украса. ...още

 
ВДЪХНОВЯВАЩАТА ИСТОРИЯ ЗА МЕЧТИТЕ, ОБРАЗОВАНИЕТО И FUSION SCHOOL

Преди повече от 6 години Иво, Зара, Силвия, Христина, Йордан, Ивана и Стефания се срещат без ни ...още

 
Приказна градина

С настъпването на пролетта в Детска архитектурна работилница ще си направим приказни градини, ...още

 
Музикална картина

Ателие за деца от 6 до 12 години „Музикална картина” е общ проект между отдел ...още

© 2025 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.

design DO      development TaraSoft