Този четвъртък в "Училище за прохождащи" в Къщата за четящи хлапета ще се запознаем с частите на тялото и ще видим какво можем да правим с тях. Ще си направим автопортрет и ще пеем любими и познати детски песнички.
Опознаването на частите на собственото тяло е естествен процес от развитието на децата. С нашите занимания децата ще имат възможност да го направят по време на игра. Създаването на собствен портрет развива фината моторика и помага за запаметяване на наученото. Песните и музикалните игри са любима част от нашето занимание, така че ще присъстват и в това издание.
“Училище за прохождащи” е програма за деца от 12 до 24 мес. Всяко занимание обхваща най-важните области на развитие в периода от 1-та до 2-та година:
Заниманието се провежда всеки четвъртък с начален час 16.00. Необходимо е предварително записване на mail@prikazkabezkrai.com
По случай края на учебната година програмата „Нестле за по-здрави деца“ подари на 30 ...още
Отново Ви каним на нашите пред Великденски работилници, за да си изработите Великденска украса. ...още
Преди повече от 6 години Иво, Зара, Силвия, Христина, Йордан, Ивана и Стефания се срещат без ни ...още
С настъпването на пролетта в Детска архитектурна работилница ще си направим приказни градини, ...още
Ателие за деца от 6 до 12 години „Музикална картина” е общ проект между отдел ...още
© 2025 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.
design DO development TaraSoft