Българската федерация по спортни танцови дисциплини и сдружение за изкуства, спорт и образование “Ера-3000″, община Велико Търново и домакините от спортен клуб “Зоки” ви канят на “Танцова Спартакиада – Велико Търново”.
Турнира ще се проведе на 25, 26и 27октомври вДВОРЕЦ НА КУЛТУРАТА И СПОРТА "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"-Велико Търново. Участниците ще се се борят за купа “Търновска Царица” 2013 встиловете: акробатик-денс, фолклор, класически танци,характерни танци – етно, съвременни танци, контемпорари – contemporary,латино шоу,бели денс,хип-хоп,брейк и free run.
Богатият Награден фонд вклчва грамоти, медали, плакети, купи, материални награди, както и стипендии за най-изявените участници в категориите:
Краен срок за подаване на заявки за участие – 14 октомври 2013г. Заявки-участие се подават директно от страницата на Федерацията.
Повече информация за турнира: Българска федерация по спортни танцови дисциплини
По случай края на учебната година програмата „Нестле за по-здрави деца“ подари на 30 ...още
Отново Ви каним на нашите пред Великденски работилници, за да си изработите Великденска украса. ...още
Преди повече от 6 години Иво, Зара, Силвия, Христина, Йордан, Ивана и Стефания се срещат без ни ...още
С настъпването на пролетта в Детска архитектурна работилница ще си направим приказни градини, ...още
Ателие за деца от 6 до 12 години „Музикална картина” е общ проект между отдел ...още
© 2025 Kids Dreams Ltd. Всички права запазени.
design DO development TaraSoft